Команда

Олена Ушакова

Олена Ушакова

Моушн дизайнер, 2D аніматор

Не цурається експериментувати, відроджує забуті анімаційні техніки та слідкує за сучасними трендами. Брала участь у конкурсах “Linoleum – 2014, 2015, 2017”, “Gogolfest – 2015”. Створювала лірик-відео для гуртів “Contra”, “Somali Yacht Club” та буктрейлери для “Видавництва Старого Лева”.
Тетяна Карташова

Тетяна Карташова

Моушн дизайнер, відеодизайнер

Вміло поєднує у своїх роботах прийоми монтажу, моушн-дизайну та технічні скіли – кодить анімацію. Проходила стажування на каналі ТЕТ. Брала участь у конкурсах “АнтиСНІД-2012”,”THE NEXT BIG THING-2015″, “СYCLOP-2017”. Створювала ролики для продукції “RAUXMOH” та освітнього простору “Accent”.

Дмитро Дзюба

Дмитро Дзюба

Графічний дизайнер та ілюстратор

Захоплюється ручною графікою та живописом. Любить бачити світ через об’єктив фотоапарату. Брав участь у виставці “Abstract Art 220”, ІІ Всеукраїнському конкурсі ручної графіки, став фіналістом конкурсу “Biennale of Trust”.

Оксана Федько

Оксана Федько

Художниця-ілюстраторка, графічна дизайнерка

Членкиня молодіжної спілки художників України. Володіє такими графічними редакторами як adobe photoshop, adobe illustrator, adobe indesign. Ввійшла до ShortList Cinema Poster Awards 2017, ввійшла в ShortList Adobe Design Achievement Awards. Брала участь в проекті Cinema Postcards. Має ряд виставок в Україні та закордоном, та книги з власними ілюстраціями, які вийшли в друк.