fbpx

Команда

Олена Ушакова

Олена Ушакова

Моушн дизайнерка, 2D аніматорка

Не цурається експериментувати, відроджує забуті анімаційні техніки та слідкує за сучасними трендами. Брала участь у конкурсах “Linoleum – 2014, 2015, 2017”, “Gogolfest – 2015”. Створювала лірик-відео для гуртів “Contra”, “Somali Yacht Club” та буктрейлери для “Видавництва Старого Лева”.
Тетяна Карташова

Тетяна Карташова

Моушн дизайнерка, відеодизайнерка

Вміло поєднує у своїх роботах прийоми монтажу, моушн-дизайну та технічні скіли – кодить анімацію. Проходила стажування на каналі ТЕТ. Брала участь у конкурсах “АнтиСНІД-2012”,”THE NEXT BIG THING-2015″, “СYCLOP-2017”. Створювала ролики для продукції “RAUXMOH” та освітнього простору “Accent”.

Дмитро Дзюба

Дмитро Дзюба

Графічний дизайнер, ілюстратор

Захоплюється ручною графікою та живописом. Любить бачити світ через об’єктив фотоапарату. Брав участь у виставці “Abstract Art 220”, ІІ Всеукраїнському конкурсі ручної графіки, став фіналістом конкурсу “Biennale of Trust”.

Ірина Цюпа

Ірина Цюпа

Ілюстраторка

Любить свою роботу і не припиняє вчитись новому, знаходить красу і натхнення у навколишньому світі. Захоплюється історією мистецтва та кіно.
Брала участь у всеамериканському конкурсі плакатів “Many Languages, One Voice”, посіла 1 місце.

Інна Танцюра

Інна Танцюра

Моушн дизайнерка, 2D аніматорка

Живе мультфільмом. Любить працювати у класичній анімації з анімаційним диском. Має режисерську освіту, що допомагає вибудовувати більш глибоку і сюжетну анімацію. Знається у постпродакшені і працювала з короткометражними фільмами. Любить експериментувати та поеднувати різні стилі, покадрову анімацію з перекладною. Брала участь у програмі “Телеакадемія” у 2015 році з власним мультфільмом.